Archiwum - października 2014

Recepta na rutynę w sypialni Komentarze (0)
04. października 2014 14:31:00
linkologia.pl spis.pl
Mimo że mamy już 2014 rok, to często odnoszę wrażenie iż większość rodaków dalej żyje w czasach gdzie seks był tematem tabu. Generalnie osoby te dalej boją się swobodnie porozmawiać na ten temat nawet ze swoim najbliższym partnerem bądź partnerką. Stąd też wynikają według najnowszych badań analityków problemy w sypialni, z którymi zmaga się coraz więcej par. Dla wielu rozmowa na temat seksu jest tak krępująca, że postanawia nie poruszać tego tematu. Mimo iż to on jest winowajcą i głównym sprawcą problemów w sypialni.
 
Jak więc widzimy nie jest to błahy problem. Do tej pory uważano, że za wszystkie problemy w sypialni odpowiadają mężczyźni. Ale to nie tylko oni maja problemy, pań to też dotyczy. Najczęstszą przyczyna tych problemów jest przeważnie rutyna. Wracamy do domu, sprzątamy, gotujemy, itd. Są to wszystko czynności, które wykonujemy codziennie lub często i zazwyczaj z automatu. Niestety po pewnym czasie do tych czynności dochodzi też nasze wspólne z partnerem, bądź partnerką życie erotyczne. Staje się ono pewnego rodzaju rutyną typu dobra zróbmy to, miejmy to już za sobą i chodźmy spać. 
 
Czy tak powinno być? Ależ oczywiście, że nie.
 
Wspólnym życiem erotycznym powinniśmy się cieszyć nawet mając już wieloletni staż związku za sobą. Jednakże by tak było należy o to zadbać wspólnie z partnerem lub partnerką. Potrzeba rozmowy wspólnej jest tu nieodzowna, i nie można się bać o tym rozmawiać bowiem tyczy to Was obojga. Ale sama rozmowa nie wystarczy. Należy jeszcze reagować na propozycję padające ze strony partnera, który chce np. urozmaicić związek tak by nie był on rutynowy. Nie mamy tu wcale na myśli nic niedozwolonego czy też niejednokrotnie padającego sformułowania zboczonego.
 
bieliznę erotyczną, którą można dziś bez problemów dostać w niemalże każdym sklepie bieliźniarskim . Drogie Panie to jest najlepsze rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi swojego partnera. To taki seksi ciuszek sprawi, iż w jego oczach zabłyśnie na nowo pożądanie. Bielizna ta bowiem różni się od tej codziennej i to znacząco. Jest ona często wykonana z prześwitującego materiału, przyozdobionego uroczymi koronkami. Przekonajcie się same jakie to przyjemne uczucie gdy po całodziennym dniu rutynowych czynności, zrzucacie swoje ubranie i przeobrażacie się w prawdziwą Boginię Seksu w erotycznej bieliźnie. Pamiętajcie o tym że mężczyznę należy stopniowo pobudzać, a taka bielizna jest do tego idealna. 
 
Dlatego wiec nie bójmy się wspólnych rozmów na temat seksu. Może właśnie podczas takiej rozmowy Twój partner się otworzy i Ci podpowie w czym chciałby Cie widzieć w sypialni ? Kto wie może taka niepozorna rozmowa uratowałaby już niejedną parę przed kryzysem i rozpadem związku. Dlatego nie bójmy się rozmów. A co najważniejsze nie bójmy się spontaniczności, przejmijcie drogie panię inicjatywę w łóżku i odmieńcie na lepsze to co się dzieje w waszej sypialni. Pamiętając oczywiście o seksy strojach które między innymi dostaniecie w sklepie milionydrobiazgow.pl
milionydrobiazgowpl : :

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112